نرم افزار S4A

همانطور که می دانیم اسکرچ نام یک زبان برنامه نویسی تصویری است که توسط دانشمندان دانشگاه MIT طراحی شده است. به جرات می توان گفت اسکرچ محبوب‌ترین زبان برنامه نویسی کودکان و نوجوانان است و با استفاده از آن بچه‌ها می‌توانند به راحتی مفاهیم برنامه نویسی و الگوریتم را یاد بگیرند و همچنین با برنامه نویسی گرافیکی ایده های خود را برنامه نویسی کنند. در جهان از زبان اسکرچ برای آموزش منطق برنامه نویسی به کودکان استفاده می شود.

آکادمی دانش پژوهان آتی افتخار دارد برای اولین بار در کشور آموزشهای بسیار کاربردی و جذاب زبان برنامه نویسی اسکرچ در آردوینو را ارایه دهد تا همه دانش آموزان، دانش پژوهان و علاقمندان این حوزه براحتی بتوانند آموزشهای لازم را بصورت کاربردی و پروژه محور در اختیار داشته باشند تا با همت و تلاشی که مختص بچه های ایران زمین است بتوانند کارهای خلاقانه و بزرگ انجام دهند.

به جرات می توان گفت اسکرچ در آردوینو یا همان S4A دروازه ورود شما عزیزان به دنیای هوشمندسازی و حتی اینترنت اشیا می باشد. شما می توانید آخرین نسخه نرم افزارهای Windows و MAC مربوط به S4A را از لینک های زیر دانلود نمایید و براحتی نصب کنید:

روی دکمه زیر کلیک کنید و فایل را دانلود نمایید. برنامه exe را از فایل زیپ اجرا نمایید تا فایل نصب شود

دانلود نرم افزار S4A

روی دکمه زیر کلیک کنید و فایل را دانلود نمایید. برنامه exe را از فایل زیپ اجرا نمایید تا فایل نصب شود

دانلود نرم افزار S4A

رامین دانش پژوه

رامین دانش پژوه بنیانگذار آکادمی دانش پژوهان آتی و سرپرست مدرسین اینترنت اشیا و هوشمندسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.