تقدیر از برندگان مسابقات کدنویسی و اینترنت اشیا ۱۴۰۰ دانشگاه تهران

مدیر عامل آکادمی دانش پژوهان آتی از برگزاری موفق مراسم اختتامیه مسابقات کدنویسی و اینترنت اشیا ۱۴۰۰ دانشگاه تهران دردانشکده مهندسی مکانیک این دانشگاه خبر داد.

آکادمی دانش پژوهان آتی به عنوان شرکت خلاق برگزیده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار کننده دوره های آموزشی حضوری و آنلاین و مسابقات کشوری در حوزه های اینترنت اشیا و هوشمندسازی، رباتیک و برنامه نویسی بلوکی است.
در این آکادمی، دانش آموزان با جایگاه برنامه نویسی در آموزش، مفهوم هوشمندسازی شهرها، ماشین‌ها و… در زندگی آینده، ارتباط برنامه نویسی و بازی سازی رایانه ای با اینترنت اشیا و … آشنا می شوند.
از تعداد ۱۵۰۰ دانش اموز شرکت کننده در این مسابقات در رشته های اینترنت اشیا و کنترل سخت افزار- برنامه نویسی اندروید- اپلیکیشن نویسی با appinventor و برنامه نویسی اسکرچ و ربات مسیریاب از پژوهشسرای های دانش اموزی ، تعداد ۲۶ دانش آموز پس از پشت سر گذاشتن رقیبان در مسابقات، پس از ارائه پروژه ها در نمایشگاه دستاوردها در مسابقات کدنویسی دانشگاه تهران، به داورانی از پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس و آکادمی دانش پژوهان آتی و قطب کدنویسی شهر تهران ،مرکز تحقیقات اینترنت اشیا ایران و  شرکت شتاب دهنده نکسترا به مقامهای اول تا سوم رشته های فوق دست یافتند که از این دانش اموزان با حضور مسئولین پژوهشسرا های دانش اموزی شهر تهران تقدیر و تشکر بعمل امد.

در ادامه این مراسم از کتاب اشیا را هوشمند کنیم رونمایی بعمل آمد. این کتاب که توسط اساتید آکادمی دانش پژوهان آتی به تحریر درآمده است مرجع بسیار خوبی برای دانش اموزآنی است که می خواهند  اطلاعات کاربردی و عملی در موضوعات مرتبط با هوشمندسازی بدست آورند می باشد.

WhatsApp Image 2021 11 13 at 12.08.37 1 300x300 - تقدیر از برندگان مسابقات کدنویسی و اینترنت اشیا 1400 دانشگاه تهران WhatsApp Image 2021 11 13 at 12.08.37 300x300 - تقدیر از برندگان مسابقات کدنویسی و اینترنت اشیا 1400 دانشگاه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.