بوت کمپ ایترنت اشیا و هوشمندسازی دانش آموزی

“دوره ای جهت رشد و شناخت استعدادهای آینده کشور”

 

“دوره ای کاربردی، خروجی محور و پر از چالش های متفاوت با هدف استعدادیابی دانش آموزی جهت عملی کردن ایده های خود در حوزه هوشمندسازی”

 

بوت کمپ هوشمندسازی دانش آموزی، نوعی فعالیت آموزشی است که در حوزه های مختلف هوشمندسازی، اینترنت اشیا و هوش مصنوعی در قالب سرگرمی های عملی با ظرفیت محدود تشکیل خواهد شد. این بوت کمپ، دوره هیجان انگیزی است که دانش آموزان را برای ورود به دنیای هوشمند، ایده پروری و ثبت اختراع آماده می کند.

یکی از بهترین روش یادگیری برای دانش آموزان، آموزش در قالب بازی و سرگرمی است و به همین دلیل با پشتوانه چندین ساله در حوزه آموزش هوشمندسازی، آموزش بر پایه بازی های جدی و همچنین بررسی و تحقیق کشورهای پیشرو در این زمینه، اقدام به برنامه ریزی جهت برگزاری بوت کمپ هوشمندسازی دانش آموزی در دو گروه (دختران و پسران) نمودیم تا قدمی نو در جهت یادگیری و آموزش به روزترین تکنولوژی های دنیا در قالب سرگرمی برداریم و آینده ای بهتر برای نسل آینده کشورعزیزمان رقم بزنیم.

مزیت دیگر حضور در بوت کمپ هوشمندسازی دانش آموزی این است که موارد کاملا کاربردی و مهارت های لازم هوشمندسازی  تدریس می شود و وقت دانش آموزان صرف یادگیری موارد غیرضروری نمی شود. همچنین در این بوت کمپ دانش آموزی بازی ها و رقابت های جذابی در نظر گرفته شده است تا دانش آموزان در محیطی کاملا مفرح و شاد به یادگیری به روزترین فناوری های دنیا دست یابند.

نکته:

این دوره آموزشی، نوعی فعالیت گروهی است که با توجه به بحران به وجود آمده ناشی از بیماری کرونا با تدابیر کامل بهداشتی و رعایت تمامی پروتکل های لازم جهت حفظ سلامتی تمامی شرکت کنندگان برگزار خواهد شد.

رامین دانش پژوه

رامین دانش پژوه بنیانگذار آکادمی دانش پژوهان آتی و سرپرست مدرسین اینترنت اشیا و هوشمندسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.