دوره اینترنت اشیا با محوریت خانه هوشمند

جهت آشنایی و فرهنگ سازی دانش آموزان و دانشجویانی که تا بحال با تکنولوژیهای نو مانند اینترنت اشیا و هوشمند سازی ارتباطی نداشته اند، دوره آموزشی_سرگرمی خانه هوشمند بهترین گزینه می باشد. با انتخاب ثبت نام آنلاین و یا حضوری می توانید در دوره های ویژه ما شرکت نمایید.

نحوه ثبت نام

اگر از طرف پژوهشسرا در دوره ما شرکت می نمایید دکمه از طرف پژوهشسرا و اگر بصورت آزاد در دوره ما شرکت می فرمایید لطفا دکمه آزاد را کلیک نمایید

 

پکیچ آموزشی

پک آموزشی در نظر گرفته شده برای این دوره، محصول اختصاصی آکادمی دانش پژوهان آتی می باشد بنام پکیچ SH1 که تمامی سنسورها و ماژولهای موردنیاز برای ورود به پروژه های اینترنت اشیا و خانه هوشمند را داراست. برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید آن روی دکمه زیر کلیک نمایید

بررسی و خرید پکیچ خانه هوشمند

نرم افزارهای مورد نیاز

برای دوره خانه هوشمند نیاز به دانلود و نصب تعدادی نرم افزار دارید. از جمله آنها نرم افزار آردوینو و Fritzing می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه دانلود و نصب آنها روی دکمه های زیر کلیک نمایید

 

آزمونهای دوره خانه هوشمند

در زمانهای مورد نیاز دکمه های این بخش قابل رویت خواهند بود

 

معرفی کامل این دوره

مخاطبین این دوره افرادی هستند که علاقه مند به رباتیک، هوشمندسازی، فناوری اطلاعات، الکترونیک و برنامه نویسی هستند و میخواهند با دنیای واقعی اینترنت اشیا بصورت پروژه های کاملا عملی و درقالب سرگرمی آشنا شوند.

خصوصیات اصلی این دوره:

  • این دوره مناسب دختران و پسران سنین ۱۲ سال به بالا و یا دانش آموزان سنین پایین تری که دوره های رباتیک پیشرفته یا آردوینو را گذرانده باشند، می باشد.
  • این دوره ها بصورت آنلاین و همچنین حضوری نیز برگزار می گردد. کلاسهای آنلاین بر بستر امن اسکای روم با حداکثر ظرفیت ۱۵ نفر و کلاسهای حضوری با حداکثر ظرفیت ۵ نفر و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.
  • پشتیبانی آنلاین آموزشی دانش آموزان در طول روزهای هفته
  • تعداد جلسات ۶ جلسه و مدت زمان هر جلسه ۹۰ دقیقه
  • برگزاری رایگان یک جلسه کارگاه ایده پروری
  • اجرای مسابقه خانه هوشمند با دو رویکرد خلاقانه ترین خانه هوشمند و بیشترین تعداد سنسور هوشمند بکار رفته و همچنین اعطای جوایز

خروجی دوره

  • خروجی این دوره، آموزش هوشمندسازی سنسورها، ماژولها، قطعات الکترونیکی و یادگیری ابتدایی کدنویسی آردوینو در قالب یک پکیچ جذاب بنام خانه هوشمند می باشد.
  • در پایان این دوره، دانش آموزان خانه هوشمندی را خواهند ساخت که مجهز به دزدگیر هوشمند، فن هوشمند، گلدان هوشمند و لامپ هوشمند می باشد.
  • امکان اجرای هوشمندسازی وسایل واقعی خانه با نظارت مربیان و کارشناسان ما
  • گواهی پایان دوره
سرفصل های آموزشی این دوره شامل تعداد زیادی از پروژه های جذاب و کاربردی می باشد که تعدادی از آنها به شرح زیر می باشد:

(برای مشاهده سرفصل های آموزشی بهمراه توضیحات کامل آن لطفا در سایت ثبت نام نمایید. با تشکر)

رامین دانش پژوه

رامین دانش پژوه بنیانگذار آکادمی دانش پژوهان آتی و سرپرست مدرسین اینترنت اشیا و هوشمندسازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید