نرم افزار آنلاین ویرایش ویدیو و کلیپ

Video Editor

دانش آموزان و علاقمندان عزیز،

یکی از دغدغه های شما عزیزان این است که چگونه می توانید ویدیوهای آموزشی خود را ادیت کنید و کلیپ های زیبا از ویدیوهاتون ایجاد کنید.

ویرایشگر ویدیویی قدرتمند با کاربری آسان برای ویندوز میباشد. به کمک Movavi Video Editor میتوانید قسمتهایی از کلیپ های ویدیویی را جدا کرده و به قسمتهای دیگر وصل نمایید بدون اینکه ذره ای از کیفیت آنها کاسته شود؛ فیلترها و افکت های ویژه برایشان اجرا کنید، و یا موزیک یا عنوان به آنها اضافه نمایید. بجز ویژگی ها و کارآیی های گسترده، نرم افزار Movavi Video Editor کاربری راحتی نیز دارد؛ کمی خلاقیت را چاشنی کارتان کنید، و آنگاه یک ویدیو هالیوودی بدون زحمت خواهید داشت.

نحوه نصب برنامه

۱. از داخل بخش زیر نسخه ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی را براساس نسخه ویندوز خودتان دانلود کنید. سپس فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید. (پسورد: www.sarzamindownload.com)

۲. برنامه را نصب کنید. اما آن را اجرا نکنید و اگر اجرا شده است از آن خارج شوید.

۳. وارد فولدر Cracked File شوید. محتویات این فولدر را در محل نصب برنامه کپی کرده و جایگزین فایل موجود کنید.
(اگر فایل را در مسیر مناسب کپی کنید پیغامی ظاهر میشود که در آن باید گزینه Replace و سپس Continue را بزنید)

۴. برنامه را اجرا کنید.

راهنمایی محل نصب برنامه: فولدر محل نصب برنامه ها در درایو ویندوز و داخل فولدر Program Files قرار دارد. برای پیدا کردن محل نصب برنامه، روی آیکون آن در دسکتاپ یا منوی استارت کلیک راست کرده و از منویی که باز میشود گزینه Open file location را بزنید. اگر به جای محل نصب برنامه، پوشه حاوی آیکون برنامه باز شد، مجددا روی این آیکون کلیک راست کنید و Open file location را بزنید.

 

 

 

ورکشاپ های آموزشی آمادگی مسابقات کشوری کدنویسی

دیدگاهتان را بنویسید